Atliekų išvežimas

Atliekų išvežimas

UAB „Colourstone“ užtikrina platų paslaugų asortimentą. Rūpindamiesi ne tik įvairių krovinių transportavimu, norime pasiūlyti ir atliekų išvežimo paslaugą, kad Jūsų namų ar Jūsų įmonės, objekto, kuriame dirbate, aplinka būtų švari ir tvarkinga. 7 m3 ir 9 m3 talpos konteineriais Lietuvos teritorijoje vežame buitines, statybines bei kitokias atliekas.

Taip pat, jei klientas pageidauja, galime pristatyti ir palikti konteinerius užsakovo pageidaujamoje teritorijoje. Mūsų įmonės UAB „Colourstone“ automobiliai vienu metu gali pervežti nuo vieno iki trijų konteinerių. Ši paslauga suteikia galimybę sutaupyti: vežant kelis konteinerius iš karto didesniais atstumais, ženkliai atpinga pervežimų savikaina.

Priklausomai nuo užsakovo poreikio, vežame:
- buitines atliekas;
- statybines atliekas;
- žalias atliekas.

UAB „Colourstone“ yra dinamiška, sparčiai besivystanti, Klaipėdoje įsikūrusi logistikos įmonė, savo paslaugas siūlanti ir kituose šalies miestuose. Priimame atliekų išvežimo užsakymus tiek iš klaipėdiečių, tiek iš kitų Lietuvos regionų gyventojų. Dėl įvairaus pobūdžio šiukšlių išvežimo ar konteinerių pervežimo, kviečiame susisiekti su mūsų komanda.

Domina mūsų pasaugos? Susisiekite
Mūsų specialistai Jums patars visais Jums rūpimais klausimais. Kreiptis galite:
+370 111 11111
colourstone@info.lt
UAB COLOURSTONE
Paryžiaus Komunos gatvė 25,
LT-91111, Klaipėda
Įmonės kodas 300096911
PVM mokėtojo kodas LT100001540918

Direktorius Rimvydas Stropus
Tel. +370 46 310386
El. p. rimvydas.stropus@colourstone.lt