Tentinių krovinių vežimas

Tentinių krovinių vežimas
Nemaisto prekių gabenimui mūsų įmonė UAB „Colourstone“ siūlo logistikos paslaugas užuolaidinėmis tentinėmis puspriekabėmis. Ne vien standartinio dydžio, bet ir itin didelių krovinių gabenimui pritaikytas transportas visos kelionės metu garantuoja patikimą transportavimą, nepaisant oro sąlygų ar atstumo. Didelę patirtį sukaupę mūsų vairuotojai bei vadybininkai pasistengs, kad Jūsų krovinys reikalingą vietą pasiektų saugiai ir kaip įmanoma greičiau.

Priklausomai nuo užsakymo, galime pervežti tokius krovinius:
- kroviniai iki 92 m3 tūrio;
- kroviniai iki 100 m3 tūrio.

Pagal krovinio matmenis, svorį ir kitas gabenamo daikto ypatybes parenkame patogiausią pakrovimo ir iškrovimo būdą. Siekiame, kad daiktai į puspriekabę ir iš jos būtų pakrauti kuo lengviau ir saugiau, nepažeidžiant krovinio kokybės. Galimas tiek šoninis, tiek galinis krovimas, tiek pakrovimas per viršų. Tai leidžia vežti įvairių gabaritų bei svorių, pakuotus arba nepakuotus krovinius, prekes, sukrautas ant palečių ir pan.

Kviečiame pasitikėti profesionalia UAB „Colourstone“ komanda ir savo krovinius transportuoti užuolaidinėmis tentinėmis puspriekabėmis. Vykstame įvairiais vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. Dėl platesnės krovinių gabenimo tvarkos bei kainų, susisiekite nurodytais kontaktais.

 
Domina mūsų pasaugos? Susisiekite
Mūsų specialistai Jums patars visais Jums rūpimais klausimais. Kreiptis galite:
+370 111 11111
colourstone@info.lt
UAB COLOURSTONE
Paryžiaus Komunos gatvė 25,
LT-91111, Klaipėda
Įmonės kodas 300096911
PVM mokėtojo kodas LT100001540918

Direktorius Rimvydas Stropus
Tel. +370 46 310386
El. p. rimvydas.stropus@colourstone.lt